Přerušená vítězná vlna

04.10.2014 11:09

Tak a je to tady! Po čtyřech vítězných utkáních jsme o jeden jediný gól prohráli na hřišti Uhelných skladů skórem 6:7. Po celý zápas naši kluci hráli výborný fotbal, sbírali soupeřům míče a dobře kombinovali. Do poločasu (dvě čtvrtiny hry) jsme byli lepší než soupeř, který však také urputně bojoval. Ve třetí čtvrtině našim klukům chyběla jen koncovka. V poslední čtvrtině zápasu se hra vyrovnala a bylo to takzvaně "nahoru - dolů". Štěstíčko se však v závěru přiklonilo na stranu soupeře a ten nás v poslední čtvrtině hry předčil o výše zníněnou jednu branku. Tak to ale ve fotbale chodí :-)

Pro informaci musím uvést, že naše starší přípravka hrála na hřišti TJ Kyje se stejným soupeřem (Uhelné sklady) a zvítězila 10:3. Tím je naše skóre s uvedeným soupeřem 1:1 :-)